Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSO MESEM) Gözetim Denetimi Başarılı Şekilde Gerçekleştirildi

16-17.01.2019 tarihleri arasında Türk Akreditasyon Kurumu tarafından TS EN ISO/IEC 17024:2012 standardına göre ATSO MESEM'in yürütmüş olduğu mesleki yeterlilik belgelendirme faaliyetlerinin denetimi başarılı şekilde gerçekleştirilmiştir.

Denetim toplantısına ATSO Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı/İktisadi İşletme Müdürü Erol Erkan, ATSO MESEM Müdürü/Kalite Yönetim Temsilcisi Tolga Cenk Türk, ATSO MESEM Memuru/Belge Karar Verici Tuğgin Bilirgen ve Ramazan Özen; TÜRKAK Baş Denetçisi Dr. Kürşat Özdemir, Denetçi Fazilet Baştürk ve Denetçi/Teknik Uzman Azize Aldemir katılım sağlamıştır. 

03.12.2018/13 sayılı karar ve 2018/03 nolu Yönetim Kurulu kararları kapsamında 05.12.2018 tarihi itibari Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSO MESEM) faaliyetlerini, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı İktisadi İşletmesi tüzel kişiliğinde devam ettirmektedir.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Galeri

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap