ATSO MESEM tarafından, Servis Görevlisi Seviye 3 kursiyerlerine bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi

Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü (MEGİP) kapsamında, Limak Grup Otellerinde ve Grand Park Otelde devam eden Servis Görevlisi S3 kursiyerlerine eğitim sonunda girecekleri mesleki yeterlilik belgelendirme sınavlarına yönelik, ulusal mesleki yeterlilik sistemi ve ATSO MESEM çalışmaları hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

İŞKUR ve TOBB arasında işgücüpiyasasının talep ettiği niteliklerde işgücünün yetiştirilmesi hedefiyle MeslekiEğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü (MEGİP) imzalanmıştır. Protokolkapsamında; kamu - özel sektör işbirliğinde teorik ve pratik eğitimlerinbirleştirilmesini içerecek mesleki eğitimlerin düzenlenmesine yönelikçalışmalar çerçevesinde Limak Otel Gruplarının içerisinde bulunduğu 4 farklı Oteldeve Grand Park Otel’de Servis Görevlisi Seviye 3 mesleki eğitim kursuaçılmıştır. Kursiyerler, Servis Görevlisi Seviye 3 ulusal meslekiyeterliliklerine uygun olarak hem teorik hem de uygulamalı eğitim almakta;böylece kursiyerler, işverenin talep etmiş olduğu nitelikte ve meslekiyeterlilik belgesine sahip olarak işgücüne dahil olabilecektir.

ATSO MESEM Müdürü Tolga Cenk Türktarafından gerçekleştirilen bilgilendirme sunumunda, kursiyerlere teorik veuygulamalı eğitimler sonrasında yapılacak olan Servis Görevlisi S3 ulusal meslekiyeterlilik sistemi ve ATSO MESEM çalışmaları hakkında detaylı bilgilerpaylaşıldı. ATSO MESEM tarafından gerçekleştirilecek olan mesleki yeterlilikbelgelendirme sınavlarında, başarılı olan kursiyerler uluslararası geçerliliğesahip mesleki yeterlilik belgeleri ile gelen misafirlere kaliteli ve niteliklihizmet sunabilecektir.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Galeri

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap