Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı ve Plastik Şişirme, Film Üretim Operatörü (Ekstrüzyon) Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınav Talepleri Alınmaya Başlamıştır.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSO MESEM) ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Merkezi Ltd. Şti. (BTSO MESYEB) arasında imzalanan meslek yeterlilik belgelendirme işbirliği protokolü kapsamında Nisan ayında gerçekleştirilecek olan Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı Seviye 3-4 ve Plastik Plastik Şişirme, Film Üretim Operatörü (Ekstrüzyon) Seviye 3 mesleki yeterlilik belgelendirme sınav talepleri alınmaya başlamıştır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın, 11/11/2018 tarihinde yayımlamış olduğu dördüncü tebliğ ile Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı Seviye 3-4 ve Plastik Şişirme, Film Üretim Operatörü (Ekstrüzyon) mesleklerinin de yer aldığı 36 meslekte daha belge zorunluluğu getirilmiş olup, tebliğin yayım tarihinden itibaren on iki ay sonra(11/11/2019’dan itibaren) ilgili kişiler çalıştırılmayacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap