Belge Gözetim Duyurusu

"1. Gözetim Süresi" tarihi 3 yıl (06-08-23-24-27/06/2019) olan belge sahiplerinin gözetim süreci başlamıştır.

Söz konusu belge sahiplerinin ekte yer alan formu çalıştıkları işletme/yetkili  (İK Müdürü/Servis Müdürü/Operasyon Müdürü vb.)  onaylatarak (çalışmayan kişiler en son çalıştıkları işletmeye)  onaylatarak en geç Belge Gözetim tarihinden önce formların ıslak imzalı asıllarının mutlaka posta-kargo ve/veya elden MESEM'e gönderilmesi gerekmektedir. 

Aksi takdirde gözetim prosedürüne uygun işlemler yürütülecek ve belgeniz ilk olarak askıya alınacaktır. Askı süresi sonunda belgeniz iptal edilecektir. (Posta ve kargo gönderilerinin merkeze ulaştığı tarih esas alınır; yaşanacak gecikmelerden ATSOMESEM sorumlu değildir.)

Not: Gözetim tarihi geçen, Gözetim Takip Formu’nu ve Gözetim/Belge Yenileme Performans Değerlendirme Formunu ATSO MESEM’e teslim etmeyen belge sahipleri için (belge veriliş tarihinden itibaren 36. ay sonu) belgeler 12 ay süresince, askıya alınacaktır.  Gözetim süreci gerçekleşmemiş ve askı sürecini geçirmiş belgeler süre sonunda iptal edilecektir.

Askı süresi içerisinde ilgili formları teslim etmeniz neticesinde performans değerlendirme kayıtları incelenecektir. Belgesinin askıda olma nedeni ortadan kalkan belge sahiplerinin belgelerinin geçerliliği geçerlilik süresi sonuna kadar devam eder.


Askıya alınmış adayların gösterildiği liste gözetim süresi sonunda web sitemizden duyurulacaktır.

Gözetim Takip Formu, Gözetim/Belge Yenileme Performans Değerlendirme Formu ve Gözetim Tarihi Gelen Belge Sahibi Adayların Listesi ekte yer almaktadır. 

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

İlgili Dosyalar

ATSO MESEM GÖZETİM TAKİP FORMU
GÖZETİM BELGE YENİLEME PERFORMANS DEĞERLENDİRME FORMU
Belgelendirilmiş Aday Listesi
Belge Gözetim ve Belge Yenileme Aday Bilgi Notu
Gözetim Sürecini Gerçekleştirmek İstemeyen Adaylar İçin Dilekçe

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap