Askı/İptal İşlemi Uygulanmış Belge Sahipleri

I.Gözetim (3.Yıl)

Gözetim tarihi geçen, Gözetim Takip Formu’nu ve Gözetim/Belge Yenileme Performans Değerlendirme Formunu ATSO MESEM’e teslim etmeyen belge sahipleri için(belge veriliş tarihinden itibaren 36. ay sonu) belgeler 12 ay süresince, askıya alınmıştır.  Gözetim süreci gerçekleşmemiş ve askı sürecini geçirmiş belgeler süre sonunda iptal edilecektir.

Askı süresi içerisinde ilgili formları teslim etmeniz neticesinde performans değerlendirme kayıtları incelenecektir. Belgesinin askıda olma nedeni ortadan kalkan belge sahiplerinin belgelerinin geçerliliği geçerlilik süresi sonuna kadar devam eder.

II. Gözetim ve Belge Yenileme (5.Yıl)

Gözetim takip formu, Gözetim belge yenileme performans değerlendirme formu, Belge yenileme formunu ATSO MESEM’e teslim etmeyen belge sahiplerin belgeleri askıya alınmıştır. Gözetim süreci gerçekleşmemiş belgeler geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.

Belgelendirme süreci detayları için tıklayınız.

MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Doğrulaması Yapmak İçin Tıklayınız.

Askı/İptal işlemi uygulanmış belge sahiplerinin gösterildiği tablo ekte yer almaktadır.
Okunma ( 354 ) Kez

İlgili Dosyalar

GÖZETİM BELGE YENİLEME PERFORMANS DEĞERLENDİRME FORMU
ATSO MESEM BELGE YENİLEME FORMU
BİRİNCİ GÖZETİM ADAY LİSTESİ
İKİNCİ GÖZETİM VE BELGE YENİLEME ADAY LİSTESİ
ATSO MESEM GÖZETİM TAKİP FORMU

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap