Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Yeterlilik Geliştirme Eğitimi 6-8 Haziran ve 27-28 Haziran tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi.

Projenin en önemli çıktılarından olan meslek yeterliliklerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak VOC-Test Merkezleri hibe çağrısı kapsamında hibe almaya hak kazanan kuruluşların ilgililerine yönelik Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından Yeterlilik Geliştirme ve Hazırlama konularında ilk eğitim toplantısı 6-7-8 Haziran 2011 tarihinden Antalya Divan Convention Center’da, ikinci eğitim toplantısı ise 27-28 Haziran 2011 tarihlerinde Uygulama Otelinde gerçekleştirdi.

Eğitime proje kapsamında oluşturulan “Ulusal  Yeterlilikleri Hazırlama Komitesi Üyeleri Tüm Gastronomi Yöneticileri Derneği Başkanı Aydın Özdemir, Tüm Gastronomi Yöneticileri Derneği üyesi Orhan Kutluca ve Adnan Soner, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği temsilcisi Subutay Gönen, ATSO 41.Meslek Komitesi üyesi Mehmet Zeki Özen, Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ali Şevki Akay; ATSO proje ekibinden ATSO Genel Sekreteri ve Proje Koordinatörü Aylin Tümay, Proje Asistanı Tolga Cenk Türk ve Proje Destek personeli Nüket Dessi katılım sağlamıştır.

MYK ve Proje Hibe uzmanları tarafından verilen eğitimde; Ulusal Yeterlik Taslağı, Yeterlilik Birimleri, Öğrenme Çıktıları ve Başarım Ölçütlerinin hazırlanmasına yönelik bilgiler verilmiştir.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Galeri

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap