04-05 Nisan 2019 Tarihinde Gerçekleştirilen 17UY03333-5 Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sınav Sonucu Açıklanmıştır.

04-05 Nisan 2019 Tarihinde Antalya Ticaret ve Sanayi Odasında Gerçekleştirilen 17UY03333-5 Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Teorik ve Uygulama Sınav Sonucu Açıklanmıştır.

Sınav Sonuçlarının Duyurulması

Sınav sonuçlarının detaylı bilgisine Mesleki Yeterlilik Kurumunun www.myk.gov.tr web sitesi üzerinden Hızlı Erişimler altında yer alan Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama alanından kişisel bilgilerinizi girerek ulaşabilirsiniz. Sınavdan başarı olan adaylar belge basım bedeli olan 150 TL ücreti aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırması ve dekontu Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Araştırma ve Kültür Vakfı İktisadi İşletmesi Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSO MESEM) teslim edilmesi gerekmektedir. Ücretin ödenmesi ve dokontun teslim edilmesine müteakip belge basım aşamasına geçilmektedir. 

Banka:  İş bankası TOBB Şubesi
Hesap Adı: Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş.
IBAN: TR57 0006 4000 0014 2011 1580 36  

Dekont Açıklamasına; İsim Soyisim, TC No, Yeterlilik Adı, Antalya, Belge Basım Bedeli ifadesini yazınız .

(Örnek 1: Ahmet K, 12345678910, Sorumlu Emlak Danışmanı S5, Antalya,   Belge Basım Bedeli


Belge Teslimi

Belgeler tarafımıza ulaştıktan sonra Logo Marka ve Belge Kullanım Sözleşmesi ile Belge teslim formunu doldurulması/imzalanması sureti ile Gazi Bulvarı No: 481 Kepez/Antalya Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Araştırma ve Kültür Vakfı İktisadi İşletmesi Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSO MESEM) tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Belgeler geldiği zaman www.atsomesem.org.tr web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır..

Belge Gözetimi

Belge geçerlilik süresi içerisinde adaylar gözetime tabi tutulur. Belge gözetimi belgelendirme kuruluşunun belirleyeceği gözetim yöntemi ile değerlendirilir. Ulusal yeterlilikte detayları belirtilmiştir.

Belge Geçerlilik Süresi

Belgenin geçerlilik süresi yeterlilikte tanımlanmış ve ulusal yeterlilikte detayları belirtilmiştir.

Saygılarımızla..

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap