ATSOMESEM Projesi Yiyecek ve İçecek Fuarlarında tanıtıldı.

ATSO Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi Projesi, 2-4 Şubat 2012 tarihleri arasında düzenlenen Anfaş BEVEX İçecek İhtisas Fuarı’nda ve 15-17 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen Anfaş Food Product 19. Uluslararası Gıda İhtisas Fuar'ında tanıtıldı.

Antalya Fuarcılık A.Ş.(ANFAŞ) tarafından 2-4 Şubat 2012 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye’nin tek içecek ihtisas fuarı olan, 103 firmanın stand açtığı ve yaklaşık 30.000 bin ziyaretçinin katıldığı BEVEX Fuar'ı ile 400 katılımcı firmanın stand açtığı ve yaklaşık 45.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapan 15 – 18 Şubat 2012 tarihleri arasında düzenlenen 19. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı Fuar’ında, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası stand açarak, turizmin alt sektörü olan ve turizm sektörü çalışanlarının yaklaşık %60’ını tek başına oluşturan yiyecek ve içecek sektöründeki firma temsilcilerine ve çalışanlarına “ATSO Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi” projesini tanıttı.

Bevex İçecek İhtisas Fuar'ında proje hedef grubunun yer aldığı barmenler için düzenlenen 4. Türkiye Barmenler Yarışması’na katılan barmenler, ATSO tarafından yürütülen projeye yoğun ilgi göstermiş olup; sektörde kalifiye eleman olarak istihdam edilmelerine olanak tanıyacak ve ATSO bünyesinde kurulacak olan akredite sınav merkezinden alınacak belgenin çalışanlar için çok önemli olduğunu belirtmişlerdir.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Galeri

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap