İstihdamın Anahtarı ATSO Mesleki Sınav ve Sertfikasyon Merkezi Tanıtım Toplantısı

Proje ortaklarımız ve iştirakçilerimizle birlikte projemizin tanıtım toplantısını gerçekleştirmek ve kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla 14 Mayıs 2012 Pazartesi günü saat 11.00’da Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda bir organizasyon gerçekleştirilecektir.

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından açılan VOC-TEST Merkezleri CFCU/TR0702.13-03 sayılı Hibe Programı kapsamında Odamız öncülüğünde hazırlanan ve Merkezi Finans ve İhale Birimi (MFİB) ile 22 Mart 2011 tarihinde sözleşmesi imzalanarak “İstihdamın Anahtarı: ATSO Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSOMESEM)” isimli projemiz uygulanmaya başlamıştır.

 

Projemizin amacı, turizm sektörünün ilgili alt sektörü olan yiyecek içecek sektöründe yer alan servis görevlisi seviye 2-3-4, bar görevlisi seviye 4, servis yöneticisi seviye 5 mesleklerinde ulusal yeterliliklerin hazırlanması, uygun bir ölçme, değerlendirme ve belgelendirme merkezi kurmaktır.

 

Söz konusu toplantıda sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, toplantıya katılmak üzere kurumunuzu temsil edecek kişinin 12 Mayıs 2012 tarihine kadar tarafımıza bildirilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.

 

LCV: (0242) 314 37 91-92

  

 

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Galeri

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap