Bar Görevlisi (Seviye 4) Mesleki Yeterlilik Sınav Duyurusu

Ücretsiz sınav hakkını kullanacak adaylar için bar görevlisi seviye 4 sınavı 11 KASIM 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. Aday İşlemlerini http://portal.atsomesem.org.tr/ adresinden online başvuru yaparak gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Sınav başvurusunda bulunmak isterseniz online sınav ön başvurunda bulunabilirsiniz.  Bar Görevlisi (Seviye 4) sınavına  performans yeterlilik (A3, A4,  A7, A9, A10),  birimi bazında başvuru yapılabilir. Ancak belge almaya hak kazanmak için sınavın tüm bölümlerinden başarılı olmak gerekmektedir.
Ön Başvuru: 

Ön başvuru: 01 – 07 KASIM  2019 

Evrak teslimleri:  07 KASIM 2019 mesai bitimine kadar yapılabilir.   

Uygulama Sınav Tarihi: 11 KASIM 2019 
Saat: 10:00
Yer: Calista Luxury Resort Otel
Adres: Kadriye, 07525 Serik/Antalya

BİLGİLENDİRME

a) Ön başvuruların web sayfası üzerinden yapılması, başvuru evraklarının ise Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi Müdürlüğü Çevre yolu Üzeri Göksu Mahallesi Gazi Bulvarı No:531 07310 Antalya adresine sınav tarihinden önce teslim edilmesi ya da posta veya kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. 

Posta ve kargo gönderilerinin merkeze ulaştığı tarih esas alınır; yaşanacak gecikmelerden ATSOMESEM sorumlu değildir.

b) Başvuru sayısına bağlı olarak uygulama sınav gün sayısı uzatılabilir. Sınav ücreti karşılığında adaylar, 1 yıl içerisinde başarısız oldukları sınav bölümü ya da bölümlerinden, ATSOMESEM tarafından düzenlenen 2. sınava ücretsiz katılma hakkına sahiptir. Sınavdan başarısız olup, 1 yıl içerisinden ücretsiz sınav hakkını kullanan adayların da başvuru yapmaları ve başvuru şartlarını yerine getirmeleri zorunludur. Aksi takdirde sınav başvuruları kabul edilmez.

c) Sınav ücretine belge ücreti dâhil değildir.  Belge masraf karşılığı Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belirlenen 150 Türk Lirası’dır. Sınavlardan başarılı olup belge almaya hak kazanan adayların bu bedeli aşağıdaki hesap numarasına yatırması gerekmektedir. 

Halk Bankası İBAN:  TR83 0001 2009 5700 0016 0001 81 (Antalya Şubesi- Şube Kodu 570)

Başvurusu onaylanan adaylara ücret iadesi yapılmaz.

Sınav Başvuru Şartı 
Belgelendirme sınavına giriş ön şartı aranmamaktadır. Yeterlilik biriminin kazandırılması için tavsiye edilen eğitime ilişkin bilgiler Ulusal Yeterliliğinin ekler kısmında yer almaktadır.

Başvuru Evrakları:

1)MESEM Sınav Başvuru Formu ıslak imzalı sureti


Sorularınız için: 0 242 314 37 91-92 arayınız.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap