13UY0182-4 Rev.01 (seviye 4) Aşçı yeterlilik sınav sonucu açıklanmıştır.

Başkent Üniversitesi Thermopolium Gastronomi Akademisi Fatih Sultan Başkent Üniversitesi Kampüsü No.14 06790 Etimesgut Ankara adresinde 13-15 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilen Aşçı Seviye 4 (S-ID:429478)(SM-ID:25107) 1.Grup ve Aşçı Seviye 4 (S-ID:430329)(SM-ID:25107) 2.Grup sınav sonucu açıklanmıştır.


Sınav sonucunuzu https://portal.atsomesem.org.tr/ adresinden kullanıcı adı ve şifrenizi girmek sureti ile öğrenebilirsiniz. Sınavda başarılı olan adaylar MYK belge masraf bedelini ödemesi ve ATSOMESEM'e dekontlarını iletmesi gerekmektedir. 

Adayın sınav sonuçlarına yapacağı itirazın süresi, sınav sonuçlarının  açıklanmasından itibaren 5 (beş) iş günüdür. Sınav sonucuna ilişkin itirazlarla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız. Sınav sonucunuz ve itaraz hakkı kapsamında detaylı bilgiye www.atsomesem.org.tr İitraz ve Şikayet linkinden ulaşabilirsiniz. 

Sınavda başarısız olan adaylar (1 yıl) içerisinde sadece başarısız olduğu birim veya birimlerden sınava katılacak olup, ücretsiz sınav hakkını bu kapsamda kullanabileceklerdir. Ücretsiz sınav hakkını kullanmış adaylar başarısız olduğu birim veya birimlerin sınav ücretini ödeyip sınava katılabileceklerdir.

Sınav sonuçlarına göre belge almaya hak kazanan adaylar aşağıdaki işlemleri yapacaklardır:

Sınavda başarılı olarak belge almaya hak kazanan adaylar; 2020 yılı için Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belirlenen MYK belge masraf karşılığı 150 Türk Lirasını  Banka: Halk Bankası İBAN No: TR83 0001 2009 5700 0016 0001 81 (Antalya Şubesi- Şube Kodu 570) nolu hesaba yatırmaları gerekmektedir.

Dekontun açıklama kısmına: T.C.Kimlik No, Ad, Soyad, Aşçı4, belge bedeli şeklinde yazınız.

Belge masraf bedeli 24/ yatırarak, dekontun kopyasını  0242 314 37 38-39 numaraya faks veya  info@atsomesem.org.tr e-posta gönderebilirsiniz. Ücreti yatırdığınız zaman arayıp bilgi verebilirsiniz.

MYK Belgelerinin Teslimi

Mesleki yeterlilik kurumu tarafından merkezimize gönderilen MYK belgeleri adaylara  Belge Teslim Formu imzalatarak belge sahibine teslim edilir.

Belge Gözetimi

Belge geçerlilik süresi içerisinde adaylar gözetime tabi tutulur. Bölge gözetimi belgelendirme kuruluşunun belirleyeceği gözetim yöntemi ile değerlendirilir. Ulusal yeterlilikte detayları belirtilmiştir.Belge gözetiminin takibi belge sahibine aittir.

Belge Geçerlilik Süresi

Belgenin geçerlilik süresi yeterlilikte tanımlanmış ve ulusal yeterlilikte detayları belirtilmiştir.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap