Aşçı Seviye 4 Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınav Talepleri Alınmaya Devam Ediyor

2021 yılında gerçekleştirilecek olan Aşçı Seviye 4 Rev.01 mesleğinde Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sınavları için ön başvuru talepleri alınmaya devam etmektedir.

Sınav Mart ayı içerisinde başvuru sayısına göre planlanacaktır. Sınav tarihleri ATSO MESEM tarafından bildirilecektir.

ÖN BAŞVURULARIN ALINMASI, DEĞERLENDİRİLMESİ VE BAŞVURU SAHİPLERİNE BİLDİRİM

Adayın başvurusunda, başvuruda bulunduğu sınavla ilgili ön yeterlilik şartı aranmamakta olup; her bir yeterlilik birimi için ekler kısmında tavsiyeler yer almaktadır. Tüm yeterlilikler internet sitemizde yayınlanmaktadır.

Yeterlilikleri incelemek için tıklayınız.

Sınav genel kuralları için tıklayınız.

Sınav ücret bilgisi için tıklayınız.

Online sınav ön başvurusu yapmak için tıklayınız. 

MESEM Merkezince 2021 yıllı için online ön başvuru yapan aday sayısına göre sınav takvimi belirlenir. ATSOMESEM www.atsomesem.org.tr web sitesi  üzerinden sınav duyurusu gerçekleştirilir. Aday adaylarının http://portal.atsomesem.org.tr/  web sitesi üzerinden açılmış olan sınav takvimine başvuru yapmaları istenir.

Kesin Başvurunun Alınması ve Değerlendirilmesi

Aday adaylarının, aday statüsüne geçerek Mesleki Yeterlilik sınavlarına katılabilmeleri için aşağıda belirtilen ilgili evrakları elden ya da kargo/posta ile ATSO Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı  İktisadi İşletmesi Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (ATSO MESEM) Göksu Mahallesi Gazi Bulvarı No: 481 Kepez/Antalya adresine ivedilikle iletmeleri gerekmektedir. (Posta ve kargo gönderilerinin merkeze ulaştığı tarih esas alınır; yaşanacak gecikmelerden ATSOMESEM sorumlu değildir.

Başvuru Evrakları

1.Nüfus cüzdan fotokopisi

2.Adaya ait 1 adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde ön profilden çekilmiş)

3.Ödeme dekontu

4.Öğrenim durumunu gösteren belge

5.ATSO MESEM Personel Belgelendirme Sınav Başvuru Formu ıslak imzalı sureti

6.Logo Marka ve Belge Kullanım Sözleşmesi ıslak imzalı sureti (2 adet) 

Aday adayları http://portal.atsomesem.org.tr/ web sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifrelerini girmek sureti ile başvurularım sekmesinden durumlarını kontrol edebilirler.

BAŞVURUSU KABUL EDİLMİŞ ADAY ADAYLARINA BİLDİRİM

Bu kapsamda MESEM Merkezine ulaştırılan evraklar incelenerek adaylara ATSO MESEM Personel Belgelendirme Sınav Başvuru Formunda belirtmiş oldukları iletişim adreslerinden iletişime geçilir. Sınavların yapılacağı tarih ve sınav yeri web sayfası üzerinden de tüm adaylara duyurulur. 

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap