Logo/Marka ve Belge Kullanımı

Belgenin Kullanılması

Personel belgelendirme kapsamında verilmiş olunan belgeler sadece belge sahipleri için geçerlidir. Belge sahibi dışında herhangi bir şekilde başka bir şahıs veya tüzel kişilik tarafından kullanılamaz. Belge, belge sahibi kişi tarafından belgenin geçerlilik süresince kullanılabilir. 

Belge “SPB01-04-S01 Logo/Marka ve Belge Kullanım Sözleşmesi’nde yer alan usul ve şartlara uygun olarak kullanılacaktır. 

Logo/Marka Kullanımı

Belge almaya hak kazanmış personelin belgesinde logo/marka yer alır. Belgelendirilen personelin ya da çalıştığı kurumun talep etmesi durumunda logo/marka örneği ATSO MESEM Birimi tarafından gönderilir.  www.atsomesem.org.tr adresinden de ulaşılabilir. 

Belgelendirilmiş kişiler ve çalıştıkları kuruluşlar, ATSO MESEM logo/markasının kullanımında, TÜRKAK ve MYK’nın logo/marka kullanım esaslarıyla ilgili kılavuz ve dokümanlarında belirtilen usul ve esaslara uymakla yükümlüdür.

Logo/Marka, “SPB01-04-S01 Logo/Marka ve Belge Kullanım Sözleşmesi”nde yer alan usul ve şartlara uygun olarak kullanılacaktır.

Logo/Marka ve Belge Kullanım Sözleşmesi

Sınavlarda başarılı olan adaylara belgelerinin teslimi sırasında “Belge Teslim Formu” yanında ATSO MESEM tarafından hazırlanmış olan Logo/Marka ve Belge Kullanım Sözleşmesi (SPB01-04-S01) imzalatılır.

 Okunma ( 8.633 ) Kez

İlgili Dosyalar

Mesem Logo/Marka Örneği
MYK
TURKAK

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap