Kahve Bar Görevlisi Seviye 4 sınav sonucu açıklanmıştır.

Kahve Bar Görevlisi Barista Seviye 4 sınavı 14 Ocak 2021 tarihinde Antalya Kültür Sanat Binası (AKS)'de gerçekleştirilmiştir. Gerçekleştirilen sınava ilişkin sonuçlar açıklanmıştır.

Sınav sonucunuzu portal.atsomesem.org.tr/ web adresinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.

Adayın sınav sonuçlarına, sınav soru ve cevaplarına yapacağı itirazın süresi, sınav sonuçlarının web sitesinden açıklandığının duyurulmasından itibaren 5 (beş) iş günüdür. Sınav sonucuna ilişkin itirazlarla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Sınav sonuçlarına göre belge almaya hak kazanan adaylar, 21 Ocak 2021 tarihinden itibaren aşağıdaki işlemleri yapacaklardır:

*Mesleki Yeterlilik Kurumu’nu 2021 yılı için belirlemiş olduğu 200 TL belge masraf bedelini aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.

Sınavda başarılı olarak belge almaya hak kazanan adaylar; 2021 yılı için Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belirlenen MYK belge masraf karşılığı 200 Türk Lirasını  Banka: Halk Bankası İBAN No: TR83 0001 2009 5700 0016 0001 81 (Antalya Şubesi- Şube Kodu 570) nolu hesaba yatırmaları gerekmektedir.

Belge masraf bedeli dekontun kopyasını  info@atsomesem.org.tr e-posta gönderebilirsiniz. Ücreti yatırdığınız zaman arayıp bilgi verebilirsiniz.

MYK Belgelerinin Teslimi

Mesleki yeterlilik kurumu tarafından merkezimize gönderilen MYK belgeleri adaylara Logo Marka ve Belge Kullanım Sözleşmesi ve Belge Teslim Formu imzalatarak belge sahibine teslim edilir. 

Sorularınız için: 0 242 314 37 91-92 arayınız.

Duyurular Yazıcı Dostu Okunma 14 Kez

Bu web sayfası Avrupa Birliği’nin mali katkısı ile hazırlanmıştır. Bu web sayfası içeriğinden yalnızca Antalya Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.

Her hakkı saklıdır.© 2011 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları | Bilgimap